Siparişim ne zaman ulaşır?

Buğra Group, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair emailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda Buğra Group mağazasından yaptığınız alışverişler, onayının doğru olarak alınması halinde onay e-mail’ini takip eden iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Kargo ile adresinize gönderilir. Tatil ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Ödemeleriniz Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza girdiği andır.

Stok Sorunları

Kritik stok seviyesinde olan ürünlerin siparişinde öncelikle stok teyidi alınması gerekir. Stok sorunu olduğu takdirde, irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Ödeme

Mağazamızda geçerli olan ödeme şekli kredi kartı ile ödemedir. Buna ek olarak Banka Havalesi / EFT ile de ödeme de yapabilirsiniz. Ödemeleriniz Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza girdiği andır.

Hatalı / Eksik Siparişler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Sipariş edilen ürünler taşıma esnasında olabilecek hasarlara karşı sigortalanarak size gönderilmektedir. Tutanak ile hasarı tespit edilmeyen ürünlerden hiçbir hak talep edilemez. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.